9 січня в рамках 26-ого туру регулярного чемпіонату Української хокейної ліги-Парі-Матч, лідер ХК «Кременчук» закинув «Білому Барсу» 10 шайб і продовжує йти першому місці в таблиці.

ХК “Кременчук”і  “Білий барс” влаштували справжню гольову перестрілку, закинувши на двох 14 шайб.

Вже за 11 секунд пісяля початку барси розпечатали Вадима Новицького.

Та все ж кременчуцькі хокеїсти у першому періоді віртуозно заволоділи шайбою та закинули три шайби команді суперника, граючи у меншості, а під кінець періоду ще одну вже в рівних складах (Грицьких, Ворона, Гриценко, Сєранов).

На третій період господарі поля вийшли зарядженими на реванш і намагалися створити багато”пожежних” моментів біля воріт ХК “Кременчук”. Та все ж реалізувати їх не вдалося.

Підопічні Олександра Савицького у середині періоду закинули спочатку ще дві шайби (КиселевСєранов).

А під кінець періоду барси, граючи у більшості, пропустили гостру контратаку і Олександр Пукс відмітився у воротах Кирила Кучера.

А остаточний рахунок (4:10) встановив Всеволод Толстушко за півтори хвилини до кінця гри.

Судді: М. Урда, В. Мельничук, О. Рябіков

«Білий Барс»: Кучер (Пеленський). Алексюк (А) – Грицюк, Ядловський – Васильєв, Гребеник – Логач, Таран (А) – Пруський. Благий – Сімчук – Бабінець, Грабовецький – Куцевич (К) – Лесніков, Середницький – Зозовський – Бородай, Шиманський – Панченко – Ромахін.

«Кременчук»: Новицький (Гордюшин). Бабрусєв – Григорян, Хришпенц – Александров, Грицьких – Толстушко, Горлушко – Роганов. Киселев (К) – Сєранов – Бондарук, Орлов – Пукс (А) – Созонов, Савченко – Гриценко (А) – Ворона, Чердак – Свищев – Варава.

Шайби1:0 Алексюк (Сімчук, Бабінець, 00:11). 2:0 Лесніков (Логач, Ядловський, 01:36 – більш.). 2:1 Грицьких (Гриценко, Толстушко, 05:31 – більш.). 2:2 Ворона (Гриценко, Толстушко, 16:44 – більш..). 2:3 Гриценко (Ворона, Грицьких, 18:01 – більш.). 2:4 Сєранов (Григорян, Бондарук, 18:48). 2:5 Орлов (Пукс, Созонов, 21:39). 2:6 Киселев (Григорян, Чердак, 24:58). 3:6 Бородай (Ядловський, Таран, 32:27). 4:6 Сімчук (Бабінець, Благий, 35:59). 4:7 Киселев (Бондарук, Бабрусєв, 48:23). 4:8 Сєранов (Киселев, Александров, 51:52). 4:9 Пукс (Созонов, Хришпенц, 51:52). 4:10 Толстушко (Ворона, Савченко, 51:52).

Воротарі: Кучер, Пеленський (21:39 – 40:00) – Новицький

Штраф: 20 (18 – 2 – 0) – 12 (4 – 4 – 4)

Кидки: 30 (12 – 10 – 8) – 38 (18 – 10 – 10)

Вкидання: 29 – 39