29 вересня у Білій Церкві пройшов 4 поєдинок півфінальної серії плей-оф. Рахунок гр відкрив гравець ХК “Кременчук” Дмитро Созонов, який вдало реалізував вихід сам на сам з воротарем. Проте білоцерківська команда не готова була поступатися і нападник “Білого Барсу” Вадим Петрошенко зрівняв рахунок гри, а вже на 15 хвилині Вадим Мазур відзначився за свою команду і вивів барсів вперед.

Однак на перерву хокеїсти пішли з рівним рахунком. Форвард “Кременчука” Андрій Денискін скористався перевагою своєї команди та закинув шайбу у ворота суперника

А вже у другому періоді підопічні Олександра Савицького взяли під свій контроль гру. Всього в другій двадцятихвилинці кременчужани ще двічі прошили голкіпера «Білого Барса», оформивши собі відрив у дві шайби  відзначилися Дмитро Созонов і Артем Дубінін.

Третій період розпочався з жорстких атак гостей. Кременчужани закріпили своє лідерство у цій зустрічі і закинули ще п’ять шайб у ворота супротивника. Голами відзначилися Чемерілов, Ворона, Денискін двічі, оформивши хет-трик, та Кисильов. І хоч «Білому Барсу» вдалося трохи скоротити рахунок зусиллями Фурсенко і Лєснікова, але рахунок так і не вдалось скоротити

Таким чином, «Кременчук» всуху виграв півфінальну серію 4-0 та в четверте вийшов до фіналу плей-оф чемпіонату України (УХЛ-Паріматч), де «місцяни» битимуться з переможцем пари «Дніпро» – «Донбас».

«Білий Барс» – «Кременчук» 4:9 (2:2, 0:2, 2:5)

Рахунок в серії 0-4

Шайби: 0:1 Созонов (Гриценко, Ворона), 2:14; 1:1 Петрошенко (Бабинець), 6:00; 2:1 Мазур (більш.), 15:08; 2:2 Денискін (меньш.), 17:29; 2:3 Созонов (Дубінін, меньш), 21:19; 2:4 Дубінін (Денискин, Коробов), 37:09; 2:5 Чемерілов, 47:33; 2:6 Ворона (Созонов), 50:04; 2:7 Денискін (Бойових, Коробов), 52:37; 3:7 Фурсенко (Гребеник), 53:30; 4: 7 Лєсніков (Гребеник, Кисельов), 54:21; 4: 8 Денискин (Коробов, Бабрусев), 54:42; 4: 9 Кисельов (Чемерілов, Бойових), 54:53;

Білий Барс: Пеленський (Полгороднік); Грицюк – Собко, Кравець – Кисельов, Гребеник – Максименко; Удовиченко – Мазур – Бородай (А), Грабовецький – Ружников (К) – Лесніков (А), Петрошенко – Мостовий – Бабинець, Фурсенко.

Кременчук: Давлетшін (Гордюшин); Бабрусев – Григорян, Хрішпенц – Бойових, Грицких – Алексюк, Толстушко; Кисельов (К) – Серанов – Чемерілов, Ворона – Пукс (А) – Созонов, Савицький – Гриценко (А) – Волков, Коробов – Дубінін – Денискін.