У рамках 35 туру чемпіонату УХЛ Паріматч «Кременчук» на виїзді зустрівся з «Маріуполем». Перший період для господарей поля був невтішним  і вже до екватора двадцятихвилинки Коробов оформив дубль – 2:0. А до кінця періоду Савченко відзначився за свою команду. Другий період «Маріуполь» почав зі швидкою закинутої шайби – гол на рахунку Коваленко. Однак, вже через 4 хвилини Ворона знову повернув комфортний розрив в рахунку 4:1.

Першу половину третього відрізка зустрічі команди відіграли в гострій боротьбі, проте без закинутих шайб. Під завісу матчу кременчужани ще раз прошили Дмитрієва, Яковлев сильним кидком у дев’ятку встановив остаточний рахунок 5:1 на табло на користь підопічних Олександра Савицького.

Додамо, що по 4 очка у матчі набрали Коробов (2+2) та Денискін (0+4).

Кременчужани набрали 56 очок після 34 матчів, та випереджають у турнірній таблиці на 6 балів «Сокіл», поступаючись «Донбасу» – 4. Підопічні Олександра Савицького знову оновили рекорд сезону, набираючи залікові бали вже у 18 грі поспіль. «Містяни» наступні дві зустрічі зіграють вдома на арені «Айсберг» з двома прямими конкурентами – 20-ого лютого з «Соколом», 24-ого – з «Донбасом».