28 вересня у Білій Церкві відбувся третій матч півфінальної серії плей-офф чемпіонату Української хокейної ліги. Білоцерківська команда приймала ХК “Кременчук”.

На 4 хвилині першого періоду гості поля відкрили рахунок гри. За кременчужан відзначився форвард “Кременчука” Олександр Коробов, шайбу було реалізовано у більшості.

У другій двадцятихвилинці «Білий Барс» зміг закинути одну шайбу: Вадим Мазур майстерно вивів Дениса Бородая один на один з голкіпером, і 18-річний форвард закинув свою першу шайбу в плей-офф УХЛ.

Проте кременчуцька команда довела рахунок гри до розгрому: по шайбі закинули Олександр Коробов, Микола Кисельов, Артем Дубінін і Єгор Серанов.

На старті третього періоду свою третю шайбу в матчі закинув Олександр Коробов, на що «Білий Барс» відповів реалізованим більшістю у виконанні Андрія Удовиченко.

В останні 13 хвилин закидали тільки гравці «Кременчука»: спочатку вперше за кременчужан відзначився 17-річний Тимофій Савицький, а потім дубль в підсумковий протокол записав Владислав Грицких, який встановив таким чином підсумковий рахунок в матчі – 2:9.

«Білий Барс» – «Кременчук» – 2:9 (0:2, 1:4, 1:3)

28 вересня 2020 року,18:00, арена «Білий Барс», Біла Церква

Судді: Корепанов Артем, Серебряков Олег, Перетятько Антон, Мельничук Владислав

Білий Барс: Пеленський (Полгородник). Грицюк – Собко, Кисельов – Портной, Гребеник – Максименко. Мазур – Бородай – Удовиченко, Ружніков – Лесніков – Мостовий, Фурсенко – Петрошенко – Ромахін.

Кременчук: Давлетшин (Гордюшин). Григорян – Бабрусев, Толстушко – Хришпенц, грицьких – Алексюк, Яковлев. Киселев – Чимерилов – Серанов, савченко – Созонов – Пукс, Гриценко – Волков – Савицький, Дубінін – Денискін – Коробов.

Шайби0:1 Коробов (Дубінін, Денискін, 3:13 – більш.). 0:2 Грицьких (Созонов, 14:29). 1:2 Бородай (Мазур, 23:21). 1:3 Коробов (Волков, 26:26). 1:4 Денискін (Киселев, Бабрусев, 30:03). 1:5 Дубінін (Денискін, Коробов, 38:15). 1:6 Серанов (Киселев, 39:47). 1:7 Корорбов (43:05). 2:7 Удовиченко (Мазур, Грицюк, 47:18). 2:8 Савицький (Толстушко, Яковлев, 49:33). 2:9 Грицьких (Алексюк, 53:32).

Штраф: 6 (2 – 2 – 2) – 30 (4 – 12 – 14)

Кидки: 17 (3 – 8 – 6) – 43 (14 – 15 – 14)