13 січня, в Броварах відбувся поєдинок 25-го туру УХЛ Паріматч, в якому «Крижані Вовки» на своєму майданчику приймали «Кременчук».

Першу двадцятихвилинку активно розпочали гості, проте Тютченко та Созонов не змогли реалізувати свої шанси.

Решту часу на майданчику спостерігалася рівна гра. Незважаючи на те, що гості намагалися грати першим номером, «Вовки», граючи на контратаках мали не менше гольових моментів для взяття воріт. І якщо з кидками Шабанова і Булаха голкіпер “Кременчука” Давлетшин впорався, проте після проходу Анкудінова він був безсилий і на табло, за 27 секунд до кінця періоду, загорілося 1:0 на користь «Крижаних Вовків».

На середині другого періоду кременчуцька команда повела у гру і змінила рахунок матчу на 2:1. Голами відзначилися Денискін і Серанов.

Третій період для господарів поля був зовсім невтішний. На початку періоду  кременчужани  провели гольову атаку, але Павлов з забійної позиції не зміг переграти Давлетшина. Далі, протягом восьми хвилин гості закинули п’ять шайб. Дублями відзначилися Дубінін і Серанов, ще одну записав на свій рахунок Созонов.
На заключних хвилинах основного часу команди обмінялись голами. У «Кременчука» дублем відзначився Орлов, і ще шайбу на свій рахунок записав Ворона. У «Вовків» гол на рахунку Панкова.