26 серпня на льоду “Альтаїр” в рамках першого матчу другого ігрового дня на Відкритому Кубку Донбасу-2020 зустрілися «Кременчук» та «Дніпро».

Незважаючи, на велику кількість гострих атак біля воріт обох команд, відкрити рахунок поєдинку змогла херсонська команда. Першу шайбу у цьому протистоянні записав на свій рахунок захисник “Дніпра” Сергій Дорофєєв.

Проте кременчуцька команда у першому періоді так і не змогла відзначитися у воротах суперника. На перерву команди пішли з рахунком 1:0.

Відкрити рахунок закинутих шайб підопічні Олександра Савицького змогли на екваторі поєдинку, коли новачок клубу Андрій Денискін відправив красиву шайбу з розвороту в ворота Олександра Хомутова.

Однак, рівним рахунок залишався недовго – під кінець періоду колишній гравець кременчужан Дмитро Чернишенко відправив другу шайбу в ворота «Кременчука», вивівши знову вперед херсонську команду.

Третій період розпочався з агресивної атаки кременчужан. На 37 хвилині матчу у воротах “Кременчука” відзначився Сергій Дорофєєв (це була друга шайба на рахунку, хокеїста за цю гру). Рахунок гри 3:1. Кременчуцькі хокеїсти проводили контратаки, проте на 40 хвилині у ворота наших земляків залетіла 4 шайба, її записали на рахунок Макарова.Кременчужани відіграли один гол за 5 хвилин до кінця періоду  дубль оформив Андрій Деніскин.

Наступну гру на Кубку Донбасу-2020 «Кременчук» зіграє взавтра, 27 серпня о 19:00, проти господарів турніру ХК «Донбас». Щоб здобути головний трофей кременчужанам потрібна перемога в основний час.

«Кременчук» – «Дніпро» 2:4 (0:1, 1:1, 1:2)

Шайби: 0:1 Дорофєєв (Білоусов, Зайцев – більш.), 3:30; 1:1 Деніскин (Дубінін), 28:39; 1:2 Чернишенко (Дорофєєв, Каракулько), 37:07; 1:3 Дорофєєв (Вишняков, 5х3), 40:36; 1:4 Макаров (Дорофєєв, Гасніков – більш.), 42:28; 2:4 Деніскин (Дубінін), 54:36.

«Кременчук»: Сандирев (Давлетшин – 42:28); Григорян-Бобрусов, Чемерілов-Серанов-Кисельов, Хрішпенць-Бойових, Савченко-Волков-Гічебеков, Толстушко-Алексюк, Ворона-Гриценко-Леонов, Горлушко-Александров, Деніскин-Дубінін-Коробов

«Дніпро»: Хомутов; Бєлоусов-Макаров, Зайцев-Гасніков-Вишняков, Дорофєєв-Декало, Каракулько -Брага-Жвачкін, Афанасьев-Будько, Янішевський-Ромащенко-Абаджян, Ратушний-Сисак, Тимченко-Чернишенко-Целогородцев.