У суботу відбулася остання гра сезону шкільної ліги з баскетболу. Тепер учасники зможуть піти на довгоочікуваний  відпочинок.

Протягом всього навчального року на постійній основі проходять змагання з баскетболу. У цій грі беруть участь діти з всього міста, навіть з найвіддаленіших куточків. Хвилювання не полишало наших учасників до остатнього моменту гри, адже  на думку  учасників супротивники були у гарній фізичній формі і перемогти їх бути складно .

Я ніколи не брав участь у таких змаганнях , це для мене вперше – прокоментував один з гравців. – Але не зважаючи на брак досвіту я налаштований виключно на перемогу.

Але найголовнішим є те, що у цьому році не було переможців: абсолютно кожна дитина отримала футболку та порцію мотивації для перемоги у наступних іграх.

Після гри маленькі переможці матимуть змогу поспілкуватися один з одним , обговорити питання , що хвилюють  та отримати цінні подарунки. У наступному році організатори планують розширити кордони спорту . Їх мета, щоб у кожному куточку міста діти мали змогу займатися спортом .

Найкращим гравцям, яких визначив тренер, вручили кубки . Кожна команда отримала ще один цінний подарунок від спонсорів: 5 нових баскетбольних м’ячів . Тренера побажали усім набратися сил за літо, та у новому сезоні продовжити почате .

Мета змагань: популяризація спорту серед  шкільних навчальних закладів та залучення молоді до спорту. Спонсорами гри виступали «Банк Південний» та мерія міста.