Журналісти кременчуцьких новин намагалися з’ясувати, які ялинки купують кременчужани на свята.Думки були різні, хтось принципово купує живу линку, бо це аромат свята. А хтось купує штучну, зі словами “хочеш аромат свіжості купи собі лісний освіжувач повітря”. Та попри різні думки, журналісти з’ясували де ? та головне за скільки ? можна придбати головний атрибут Новорічних свят. Першою на черзі є жива ялинка.

Новорічну красуню можна придбати на центральному ринку, ціна за ялинку стартує від 100 гривень та вище. Ялинки потрапили до Кременчука з західної України, тому варто враховувати ціну за дорогу. Після 30 грудня ціни на ялинки почнуть знижуватися.

Ціна на штучну ялинку залежить від розміру та самої якості ялинки. Найбільш популярною є ялинка висотою у 2 метри. Штучна ялинка у розмірі 1.5 метра коштує приблизно 800 гривень, маленькі красуні 400-500 гривень.Безперечно ціни на штучні ялинки дорожчі та покупців вистачає. Також є можливість замовити ялинку в інтернеті, але варто враховувати доставку.