За словами віце-мера Кременчука,  Руслана Проценка відкриття Новорічної красуні відбудеться 19 грудня, о 15:00. До відкриття ялинки будуть встановлені світлодіодні прикраси на центральних вулицях міста, запрацює ялинковий ярмарок та будиночки Новорічного різдвяного містечка. Також буде працювати резиденція Святого Миколая. Сюрпризом для кременчужан є встановлення на маківці ялинки янгола.

30 грудня для усіх бажаючих відбудеться Новорічний велопробіг та пробіг. У цьому році учасники обох заходів стартують одночасно, тобто о 12:00, від Палацу культури “Кредмаш“. Фінішують учасники біля центральної ялинки, яка встановлена на площі Перемоги. Передбачається, що його учасники будуть одягнені в новорічні костюми та матимуть при собі новорічні атрибути.

А також новинкою для мешканців Кременчука буде світлове оформлення в сквері імені Олега Бабаєва. На чаші фонтану буде розміщено світлодіодну музичну композицію. Доповнюватимуть її світлодіодні гірлянди, розміщені у сквері на деревах. Частину робіт з прикрашення скверу виконують працівники комунального підприємства “Благоустрій Кременчука”. Також світлові прикраси вже розвішені на деревах навколо фонтану. 10 грудня почнуть встановлювати світлодіодну композицію на місці водограю.

Святкування на площі Перемоги триватимуть до 19 січня 2019 року.