1-го червня стартує купальний сезон, тож пляжі Кременчука активно готують, аби відвідувачі були у безпеці та комфортно себе почували під час відпочинку.

Працівники КП «Кременчук аква-сервіс» прибирають та вивозять сміття із закріплених територій і місць масового відпочинку. Комунальне підприємство найняло 20 матросів, які будуть чергувати на пляжах міста. Рятувальники працюватимуть на постах з 10-ї ранку і до 7-ї вечора. На центральному пляжі з 9-ї ранку до 9-ї вечора, а також чергуватиме катер.

Працівники КП «Кременчук аква-сервіс» готують ще інформаційні таблички для встановлення в місцях масового відпочинку біля води, які будуть нагадувати відпочивальникам про небезпеку та заборону купання у невизначених та не облаштованих місцях, а також про якість води в місцях для купання.

Також комунальники проводять поточний ремонт пляжного обладнання: лав, роздягалень, тіньових навісів, займаються переобладнанням приміщення рятувального поста, який буде встановлений на місті відпочинку парку В. Інтернаціоналістів.