Комунальна техніка Кременчука працює у Світловодську, де склалася критична ситуація з запуском тепла.

Направлено її було міським головою Кременчука Віталієм Малецьким на прохання міністра розвитку громад та територій України Альони Бабак.

Варто зазначити, що до цього часу об’єкти соціальної та житлової сфери Світловодська через низку певних обставин не підключені до теплоносія. У той час, коли опалювальний сезон було розпочато у всіх адміністративних одиницях України, жителі Світловодська вимушені жити та працювати в неналежних температурних умовах.

На вирішення технічних проблем, які виникли на теплових мережах сусіднього до Кременчука міста та порятунок його жителів у Світловодськ прибули дві ремонтні бригади кременчуцьких комунальників та спеціальна техніка: екскаватори, автокран та спецавтомобіль.

Спеціалісти КП “Теплоенерго” та КП «Кременчукводоканал» долучилися до ліквідації аварійних поривів на мережах теплопостачання. Як виявилося, і магістральні, і будинкові трубопроводи Світловодська перебувають у вкрай занедбаному стані.

Жителі Світловодська приємно вражені допомогою кременчужан. Вони вірять, що за допомогою кременчуцьких комунальників опалення в житловій і соціальній сфері з’явиться найближчим часом