Вночі 3 грудня очікується значне погіршення погодних умов, опади у вигляді снігу товщиною до 6-7 см, тож заступник міського голови Валерій Декусар поставив перед керівниками житлово-комунальних підприємств завдання бути готовими до виконання робіт з розчищення Кременчука від снігу.

Комунальники прозвітували віце-меру, що техніка і працівники підприємств з вечора заступають на нічне чергування і будуть готові вийти на вулиці міста для ліквідації наслідків негоди.

З 18.00 на КАТП-1628 чергуватимуть 12 автомобілів із соляно-піщаною сумішшю на випадок ожеледиці, готові до роботи і 29 автомобілів з відвалами. Вони будуть задіяні, якщо снігопад буде посилюватись. Є на підприємстві і необхідний запас солі.

На вулицях міста працюватимуть також 12 одиниць тракторної техніки зі щітками КП “Благоустрій Кременчука”. Вони будуть розподілені по мікрорайонах: 4 працюватимуть – у Крюківському, 8 – у Автозаводському.

З 5.30 – 6.00 ранку вийдуть на роботу усі двірники управляючих компаній
( загалом їх близько 350 працівників), які прибиратимуть прибудинкові території. Все необхідне обладнання вони мають, матеріал для посипання заготовлений.