Головний тренер «Краматорська» Павло Мікульчик оцінив дебютний матч своєї команди, в рамках якого краматорський клуб поступився «Кременчук» з рахунком (4:5):

– Як налаштовували команду на дебютний матч проти чемпіона України?

– Я думаю, що хлопців не треба було сьогодні додатково налаштовувати – вони вийшли з хорошим настроєм. Було видно і бажання, і самовіддачу. Хлопці відпрацьовували в кожному моменті.

Звичайно, видно ще нюанси в нашій грі, тому що ми працюємо лише тиждень. Решта команд готувалися по 2-3 місяці, а ми на льоду провели всього 7 днів. Так що у нас ще дуже багато роботи попереду, але нічого страшного.

Як то кажуть, є бажання, а моменти головне відпрацювати і тоді у нас все вийде. Якщо хлопці будуть завжди виходити з таким бажанням, як на сьогоднішню гру, то все буде чудово.

– У третьому періоді, ведучи в рахунку, ви пропустили дві шайби. З чим це пов’язано?

– Ясна річ, що у нас ще є помилки. Хлопці приїхали в різній фізичній формі і нам поки що важко тримати темп гри протягом усіх 60 хвилин матчу. Ми сьогодні грали в три ланки, а у суперника було 4 повноцінних п’ятірки. Тому на три періоди нас поки не вистачає. Зараз нам потрібно працювати і ще раз працювати.

– Наступний матч ви зіграєте 8 листопада проти «Маріуполя». Як будете готуватися до цього матчу?

– Зараз не важливо, який у нас буде супротивник. Будемо готуватися, переглянемо цю гру, розберемо свої помилки. У робочому режимі будемо налаштовуватися на кожного супротивника і виходити з повною самовіддачею.