Футбольний клуб «Кремінь» припинив співпрацю за обопільною згодою з головним тренером Олександром Головком та помічником Толятом Шейхаметовим. Про це повідомляє прес-служба клубу. 

Як відзначив президент футбольного клубу «Кремінь» Сергій Ковнір, Головко сам запропонував піти з посади, “щоб «Кремінь» зміг дограти чемпіонат на високій ноті”.

Таке рішення пов’язане із фінансуванням клубу.

В кінці сезону головний тренер Олександр Головко подав списки гравців, яких надалі не бачить в команді. Список співпав з думкою президента ФК «Кремінь» Сергієм Ковніром та директором Андрієм Недяком. Під час розривання контрактів з’ясувалося, що були підписані не вигідні для клубу контракти з рядом гравців. Сума компенсації для цих гравців велика, але оскільки гравці не показали необхідний результат, клуб все одно вирішив з ними розірвати контракт. У результаті розставання з цими гравцями у бюджеті клубу з’явилася велика фінансова діра.

– Один з варіантів, ми продовжуємо у тому форматі як є і доукомплектовуємося гравцями, але у квітні/травні почалися затримки з виплати заробітної плати. Оскільки при тому бюджеті ніхто нікому не хотів бути заборгований, був варіант догравати чемпіонат молоддю. Питання навіть стояло, щоб знятися з чемпіонату, адже фінансова діра передбачалася великою. Ми з Олександром Борисовичем розглядали різні варіанти й він запропонував неочікуване рішення – розірвати контракт, – прокоментував Сергій Ковнір.