Фото прес-служби ФК “Кремінь”

30 листопада футболісти «Кременя» зіграли заключну гру в осінній частині чемпіонату України першої ліги з футболу проти луцької «Волині». Матч завершився на користь гостей з рахунком 2:1.

Відзначимо, що 7 гравців кременчуцької команди пропустили цей матч за станом здоров’я.  Активно гру розпочали «херсонці» проте кременчужани намагались відповісти небезпечними моментами. На перерву футболісти пішли з нульовим рахунком.

Другий тайм з небезпечної атаки розпочала «Волинь». Андрій Ляшенко пробивав з близької відстані, але Олійник у неймовірному сейві врятував свою команду. На 53 хв «херсонці»  відкрили рахунок: після подачі Чачуа зі штрафного Чеботаєв у верховій боротьбі черкнув головою м’яч, який залетів у власні ворота – 0:1. За хвилину арбітр у суперечливому моменті призначає пенальті у ворота «Кременя». Арбітр угледів порушення після того як Оринчак в падінні пробив у дальню штангу. Той же Богдан Оринчак спокійно реалізував одинадцятиметровий – 0:2. Тренерський штаб «Кременя» одразу провів заміни, які дали короткочасний результат. Руслан Зубков після подачі Бичкова з флангу ударом головою пробив у дальній кут воріт – 1:2. Проте чисельні травми та коротка лавка запасних не дозволила «Кременю» відновити паритет в матчі.