16 квітня ФК “Кремінь” приймав на своєму домашньому полі ФК “Чорноморець”. Матч відбувся в рамках 22-го туру Першої ліги України.

“Чорноморець” від початку матчу заволодів ініціативою, це не дивно, адже він є фаворитом у протистоянні з “Кременем”. Але рахунок гри все ж таки вдалось відкрити кременчуцькій команді. На 15 хвилині Денис Галата вдало зіграв у перехопленні, Микицей не зміг прийняти пас від партнера по команді, а кременчуцький гравець добре зорієнтувався та закинув м`яч у ворота супротивника. Це стало першим голом Дениса Галати у чемпіонаті першої ліги України

Та рахунок матчу “Кремінь” вів не довго. Наприкінці 20-ї хвилини півзахисник “Чорноморця” Сергій Кравченко влучив у ворота Кременя. І хоч Роман Данкевич відбив м’яч, було запізно – м’яч вже перетнув лінію воріт у повітрі. Варто відзначити, що це перший гол для Сергія Кравченко, після переходу до “Чорноморця”.

Гра була напруженою і Кремінь добре вів себе у протистоянні з одним з лідерів турнірної таблиці. Але на 30-й хвилині кременчужани залишились грати у меншості. Коркішко і Головко удвох бігли на м’яч, але у боротьбі одесит впав – арбітр замість попередження одразу вилучив кременчуцького гравця. А попереду була ще більша частина гри.

Навіть у меншості “Кремінь” активно розпочав другий тайм. За наступні 45 хвилин команди обмінялися небезпечними моментами. Коркішко на 69-й хвилині матчу з-за меж штрафного майданчика поцілив у ворота “Кременя”, але влучив у перекладину. “Кремінь” також мав шанс вийти вперед, але воротар “Чорноморця” вибив м’яч. Кременчуцька команда у меншості витримала натиск лідера та закінчила матч з рахунком 1:1.

Після 22х матчів “Чорноморець” набрав 45 очок та посідає друге місце у турнірній таблиці, відстаючи від лідера ФК Верес на три очки. У активі “Кременя” 20 балів після 21 гри та 12 строчка у таблиці.

Наступний матч “Кремінь” зіграє на виїзді 20 квітня з “Авангардом”. Побажаємо нашим спортсменам чесної гри бойового настрою та жаданої перемоги.