26 вересня на «Кремінь-арені» відбувся перший матч весняної частини чемпіонату першої ліги з футболу. ФК «Кремінь» зіграв свою першу гру, а ось для гостей «Гірник-спорт» це був вже третій поєдинок. Кременчуцька команда розпочала гру активно. І на 4 хвилині футболісти створили перший небезпечний момент біля воріт гостей. Значну частину тайму «Кремінь» пресингував горішньоплавців і вже на 22 хвилині Олександр Демченко відкрив рахунок цієї зустрічі. Відзначимо, це перший гол футболіста за «Кремінь». На перерву футболісти пішли з рахунком 1:0. Другий відрізок матчу розпочався з небезпечних атак кременчужан біля воріт Жмурко. Варто відзначити гру голкіпера супротивників, який не раз рятував свою команду. Під завісу основного часу гості розіграли комбінацію. Литвяк з лівого флангу передав м’яч на гравця, який вийшов на заміну Якубова. Форвард у свою чергу передав пас на Твердохліба, який вдало використав свій момент. Півзахисник скоротив відставання своєї команди на 83 хвилині матчу.

ЦЕ дербі не відбулося без вилучень та без попереджень. Усього за матч суддя зробив 7 попереджень та два вилучення.

У ДОДАНИХ ЧОТИРЬОХ ХВИЛИНАХ матчу команди не змогли вирішити питання хто ж кращий. Матч завершився з рахунком 1:1

Після цього протистояння «Кремінь» набрав 19 очок, розташовуючись на 11 сходинці. Гірняк спорт у свою чергу має 28 очок і займає 8 місце.