ФК “Кремінь” у новому сезоні очолить  37-річний Олексій Годін. Відзначимо, що посаду старшого тренера обійме  34-річний Роман Локтіонов.

Також в структурі залишаться працювати тренери Сергій Свистун, Олександр Поляков та Дмитро Стойко. Поєднання молоді Годін/Локтіонов та досвіду тренерів Свистуна та Полякова має стати запорукою успіху кременчуцької команди.
Кар’єра Олексія Годіна
Олексій Годін в якості футболіста захищав кольори запорізького та донецького «Металургів», сімферопольської «Таврії». Серед досягнень гравця – срібний призер молодіжного чемпіонату Європи (2006) і триразовий фіналіст Кубка України.
Тренерську кар’єру Олексій В’ячеславович розпочав у 2018 році увійшов до тренерського штабу Олега Тарана в рідному «Металурзі», а на початку 2020 року очолив запорізьку команду.
У вересні 2020 року Олексій Годін став головним тренером ФК «Рух» (U-21). За короткий час Олексію Годіну вдалося з нуля створити бойову молодіжну команду (як тренер дебютував 19 вересня).
Молодь «Руху» за осінь виграла 7 ігор та сенсаційно перемогла лідера – київське «Динамо», з рахунком 3:1, також в статистиці одна поразка та три нічиї. У підсумку молодіжка «Руху» увійшла в когорту лідерів, із 24 очками посідає 4 місце в турнірній таблиці.
Відзначимо, що 17 грудня був оголошений конкурс на посаду головного тренера “Кременя”. 38 кандидатів виявили бажання співпрацювати з клубом.