Футбол є одним з найпопулярніших видів спорту у нашій країні. Тому у кожному місті України є кілька футбольних команд. У Кременчуці є футбольна школа МФК «Кремінь» на базі якої у цьому році з’явився «Кремінь 2». Команда награватиме футболістів 16-17 років народження у Вищій лізі Полтавщини. Свої перші ігри футболісти зіграли у рамках Кубку Полтавщини. Перша гра відбулась на стадіоні «Кремінь-арени» Кременчужани приймали ФК «Дружба». У запеклій та яскравій боротьбі наші хлопці завоювали перемогу з рахунком  2:1. А ось матч відповіді відбувся 5 травня на виїзді. «Кремінь 2» знов зустрівся з «Дружбою» Матч відбувся на стадіоні «Центральний» у Семенівці. У матчі-відповіді наші хлопці поступилися досвідченому супернику й вилетіли з Кубку Полтавської області. Наразі юні футболісти активно готуються до нових змагань.

За словами головного тренера, команда знаходиться у стадії формування ігрових моментів. Наразі команда є скомплектованою, у майбутньому розглядається варіанти оренди інших гравців

ФК «Кремінь-2»  готується до останнього туру в Дитячо-юнацькій футбольній лізі. За словами головного тренера клубу однією з головних проблем команди є насичений графік ігор. Наразі футболісти тренуються два рази на тиждень.

Більш детально можете подивитися у сюжеті “Кременчуцьких новин”: