Футболісти «Кремінь-2» дізналися розклад змагань в чемпіонаті Полтавської області. Усі футбольні команди розподілили за територіальним принципом на три групи. Наша  команда «Кремінь-2» увійшла до ІІ групи, групи «Б»

  • «Семенівка» (Семенівка)
  • «Дружба» (Очеретувате)
  • «Темп» (Градизьк)
  • «Геологія-2» (Нова Галещина)
  • «Кремінь 2» (Кременчук)
  • «Горішні Плавні»
  • «Стандарт-Нафтогаз» (Санжари)
  • «Кобеляки» (Кобеляки), замість них виступатиме «Альтаір» (Бутенки)
  • «Ягуар» (Кременчук)

Оскільки команд у групі не парна кількість, то одна з команд пропускатиме тур.

 

Першими пропустять футболісти «Кременя», які в цей час зіграють заключний тур в Дитячо-юнацькій футбольній лізі.

У травні ігри розпочинатимуться о 15.00, а у червні о 17.00.

КАЛЕНДАР ІГОР ГРУПА “Б” ЧЕМПІОНАТУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ 2021 року (ПЕРШЕ КОЛО)

 

1 тур

 

15 травня (субота):

 

«Стандарт» (Нові Санжари) – «Ягуар» (Кременчук)

СК «Геологія-2» (Нова Галещина) – ФК «Дружба» (Очеретувате)

«Семенівка» (Семенівка) – «Темп» (Градизьк)

«Альтаір» (Бутенки) – ФК «Гірник Спорт-2» (Горішні Плавні)

«Кремінь-2» (Кременчук) – команда вільна від ігор

 

2 тур

 

22 травня (субота):

 

ФК «Гірник Спорт-2» (Горішні Плавні) – «Семенівка» (Семенівка)

ФК «Дружба» (Очеретувате) – «Альтаір» (Бутенки)

«Темп» (Градизьк) – «Стандарт» (Нові Санжари)

 

23 травня 2021 р. (неділя)

 

«Кремінь-2» (Кременчук) – СК «Геологія-2» (Нова Галещина)

«Ягуар» (Кременчук) – команда вільна від ігор

 

3 тур

 

29 травня (субота):

 

«Семенівка» (Семенівка) – ФК «Дружба» (Очеретувате)

«Альтаір» (Бутенки) – «Кремінь-2» (Кременчук)

«Стандарт» (Н. Санжари) – ФК «Гірник Спорт-2» (Г. Плавні)

«Ягуар» (Кременчук) – «Темп» (Градизьк)

СК «Геологія-2» (Нова Галещина) – команда вільна від ігор

 

4 тур

 

05 червня (субота):

 

«Кремінь-2» (Кременчук) – «Семенівка» (Семенівка)

ФК «Дружба» (Очеретувате) – «Стандарт» (Нові Санжари)

СК «Геологія-2» (Нова Галещина) – «Альтаір» (Бутенки)

ФК «Гірник Спорт-2» (Горішні Плавні) – «Ягуар» (Кременчук)

«Темп» (Градизьк) – команда вільна від ігор

 

5 тур

 

12 червня 2019 р. (субота):

 

«Семенівка» (Семенівка) – СК «Геологія-2» (Н. Галещина)

«Стандарт» (Нові Санжари) – «Кремінь-2» (Кременчук)

«Темп» (Градизьк) – ФК «Гірник Спорт-2» (Г. Плавні)

«Ягуар» (Кременчук) – ФК «Дружба» (Очеретувате)

«Альтаір» (Бутенки) – команда вільна від ігор

 

6 тур

 

19 червня (субота):

 

«Альтаір» (Бутенки) – «Семенівка» (Семенівка)

ФК «Дружба» (Очеретувате) – «Темп» (Градизьк)

СК «Геологія-2» (Нова Галещина) – «Стандарт» (Нові Санжари)

«Кремінь-2» (Кременчук) – «Ягуар» (Кременчук)

ФК «Гігник Спорт-2» (Горішні Плавні) – команда вільна від ігор

 

7 тур

 

21 червня (понеділок):

 

«Стандарт» (Нові Санжари) – «Альтаір» (Бутенки)

ФК «Гірник Спорт-2» (Г. Плавні) – ФК «Дружба» (Очеретувате)

«Темп» (Градизьк) – «Кремінь-2» (Кременчук)

«Ягуар» (Кременчук) – СК «Геологія-2» (Нова Галещина)

«Семенівка» (Семенівка) – команда вільна від ігор

 

8 тур

 

26 червня (субота):

 

«Семенівка» (Семенівка) – «Стандарт» (Нові Санжари)

СК «Геологія-2» (Нова Галещина) – «Темп» (Градизьк)

«Альтаір» (Бутенки) – «Ягуар» (Кременчук)

«Кремінь-2» (Кременчук) – ФК «Гірник Спорт-2» (Горішні Плавні)

ФК «Дружба» (Очеретувате) – команда вільна від ігор

 

9 тур

 

28 червня (понеділок):

 

«Ягуар» (Кременчук) – «Семенівка» (Семенівка)

ФК «Дружба» (Очеретувате) – «Кремінь-2» (Кременчук)

«Темп» (Градизьк) – «Альтаір» (Бутенки)

ФК «Гірник Спорт-2» (Г. Плавні) – СК «Геологія-2» (Н. Галещина)

«Стандарт» (Нові Санжари) – команда вільна від ігор

*за матеріалами ФК “Кремінь”