Негода продовжує завдавати неприємностей кременчужанам. Через значний сніг, налипання мокрого снігу та ожеледицю утворилася ожеледь. Тож сьогодні з самого ранку спецтехніка та бригади комунальних підприємств та  управляючих компаній  працюють у посиленому режимі. З п’ятої ранку 14 бригад працівників комунальних підприємств вийшли на обробку тротуарів, зупинок та переходів. Посипальна техніка працює на дорогах та тротуарах міста.

На сайті виконкому повідомляють, що за інформацією КП «КАТП – 1628», всю сьогоднішню ніч на транспортних маршрутах Кременчука працювала спеціалізована техніка автотранспортного підприємства. Щоб забезпечити стале функціонування всіх сфер життєдіяльності міста, комунальники продовжують обробляти протиожеледною сумішшю автошляхи, спуски та підйоми, мостові переходи тощо. Окрім того, бригади комунальних підприємств ліквідовують наслідки ожеледиці на зупинках громадського транспорту та підходах до них, посипають їх протиожеледними матеріалами.

Звертаємося до водіїв із проханням у цей час не залишати свої автомобілі без нагляду вздовж доріг, у межах територій зупинок громадського транспорту. Залишена в таких місцях техніка заважає  роботі комунальних служб.