У Кременчуці найближчим часом будуть знижені тарифи на тепло та гарячу воду споживачам КП Теплоенерго». Таке рішення планують ухвалити на цьому тижні під час засідання виконавчого комітету Кременчуцької міської ради.

Разом із тим, звертаємо увагу на тому, що після прийняття рішення споживачі КП «Теплоенерго» отримуватимуть вищезазначені послуги за новим зниженим тарифом, якщо матимуть укладений договір із комунальним підприємством.

Ця вимога передбачена змінами, що відбулися в законодавстві у сфері житлово-комунального господарства. Зокрема, стосуються вони послуг із постачання теплової енергії та гарячого водопостачання, а також введення абонентської плати.

Для укладання договорів законодавством передбачено 4 моделі укладання договорів. Із цими моделями, починаючи з наступного тижня, жителів уже розпочали ознайомлювати фахівці галузі ЖКГ міста та КП «Теплоенерго».

https://www.kremen.gov.ua/?view=single-news&news-id=15652&fbclid=IwAR1bBUq9r2X8YFmnOAIgfVAUy5Ije5osWxZg3yKG55Bs1iyKZAIVvaqYNSY