Чотирнадцятого липня розпочалась вступна компанія до вищих навчальних закладів. Цьогоріч вона проходить онлайн,  для цього абітурієнтам потрібно зареєструвати свій електронний кабінет, де потрібно вказати особисті дані.

Прийом заяв на бюджетну форму навчання триватиме до 23 липня. На бюджет вступники можуть подати до 5 заяв, на контрактну форму навчання — до 30 заяв. Не пізніше 28 липня будуть сформовані рейтингові списки абітурієнтів вступників на основі ЗНО, творчих конкурсів та вступних іспитів, та оприлюднено список рекомендованих до зарахування на бюджет. Після результатів, абітурієнт вирішує де йому навчатися та приносить до навчального закладу свої документи

Як зазначають у приймальній комісії Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського кількість заяв на вступ не зменшилась. Наразі до університету надійшло 2 тисячі заяв від абітурієнтів. Якщо у вас виникають питання у створені свого облікового запису ви можете звернутися до приймальної комісії університету. Під час створення електронного кабінету вступники допускають помилки.

Після оприлюднення рейтингових списків відбувається зарахування на бюджет: вступники повинні подати документи не пізніше 2 серпня. Зарахування вступників проводиться 9 серпня. Зарахування на контрактну форму навчання триватиме з 11 серпня до 30 вересня. Тож побажаємо абітурієнтам успіхів.