Виконавчий комітет Кременчуцької міської ради прийняв рішення, відповідно до якого визначено переможцем конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті  №117 «Кременчук – Придніпрянське» приватне підприємство «Союз-Авто-Експрес».

Варто відзначити, що автобусний маршрут №117 «Кременчук – Придніпрянське» існував і раніше, але усі дозволи перевізники отримували в області, тож вплинути на якість перевезення чи його вартість міська влада Кременчука не мала змоги.

Після приєднання Потоківської сільської територіальної громади (сіл Потоки, Соснівка, Придніпрянське і Мала Кохнівка) до Кременчуцької міської територіальної громади даний маршрут тепер має затверджуватися саме у Кременчуці, а, отже, і працювати відповідно до вимог, які діють для усіх міських перевізників.

Тож і вартість перевезення на даному маршруті має бути зменшеною до 6 гривень, у звичайному режимі до 4 гривень зі збереженням усіх пільг.

За такою ціною громадяни зможуть їздити одразу після укладання відповідного договору на виконання транспортних послуг з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування Кременчуцької міської територіальної громади №117 «Кременчук – Придніпрянське» з приватним підприємством «Союз-Авто-Експрес».