На виконання інвестиційної програми КП «Кременчукводоканал» придбано сучасний багатофункціональний екскаватор виробника XCMG. Ця сучасна техніка застосовуватиметься на проведенні земляних робіт під час заміни ділянок трубопроводів та усунення аварійних ситуацій на мережах водопостачання та водовідведення міста.

Основними перевагами екскаватора є широка функціональність та можливість  виконувати роботи в обмежених умовах. Окрім того, розробники цієї спецтехніки передбачили  використання на ній різних за призначенням потрібних технічних елементів. У кабіні автомобіля створені комфортні умови  для роботи водія.

Варто зазначити, що у Кременчуці з міського бюджету щороку виділяються значні кошти проведення ремонтних робіт на трубопроводах водопостачання та водовідведення міста, що давно відпрацювали свій термін експлуатації.  Вони проводяться не локально, а великими ділянками, тож нова спецтехніка буде задіяна при виконанні таких ремонтів.

Міський голова Віталій Малецький оглянув нову техніку, яка найближчим часом буде використовуватися КП «Кременчукводокнал» на ремонтах міських мереж водопостачання та водовідведення. Керівник міста підкреслив, що більшість одиниць спецтехніки водоканалу була придбана 20-30 років тому, вона застаріла, тому в нинішніх умовах на ній важко працювати людям та  складно виконувати різні види інженерних робіт. Із появою сучасного технічного засобу – екскаватору моделі XE 150WB  комунальники зможуть швидко та якісно проводити земляні роботи на інженерних комунікаціях водопостачання та водовідведення, що призведе до скорочення тривалості тимчасових вимушених перерв у наданні послуг споживачам.

Віталій Малецький підкреслив, що місто і надалі підтримуватиме водопостачальне підприємство в частині співфінансування заходів у рамках інвестиційної програми, а також у частині заходів з очищення води, щоб кременчужани постійно були забезпечені якісною питною водою.