На засіданні виконкому Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області ухвалено положення, згідно якого  діти з інвалідністю, які не здатні до самообслуговування віком від 4 до 17 років включно та зареєстровані на території Кременчуцької міської територіальної громади, мають право поїхати разом із супроводжуючою особою до дитячого закладу оздоровлення та відпочинку на відпочинкові зміни тривалістю не менше 10 (десяти) календарних днів.

Оздоровлення дітей проводиться за рахунок коштів міського бюджету. Путівка надається безоплатно для дітей з інвалідністю та супроводжуючої особи.

Процедура реєстраціїу банку дітей з інвалідністю здійснюється через Центр адміністративних послуг Кременчука. Заяви приймаються на дітей, яким на момент подачі заяви виповнилось повних 4 (чотири) роки.

Путівка на оздоровлення за рахунок бюджетних коштів до дитячих закладів оздоровлення та відпочинку надається один раз на рік за умови, що така путівка не надавалася їй у поточному році за рахунок державного, обласного та місцевих бюджетів.