Сьогодні до Кременчука із робочим візитом приїхав голова Полтавської державної адміністрації Олег Синєгубов. Як повідомляє прес-служба міськвиконкому, голова ОДА разом із міським головою Віталієм Малецьким перевірив хід робіт у приймально-діагностичному відділенні лікарні “Кременчуцька”.

Губернатор Полтавщини зазначив, що в рамках державної програми «Велике будівництво» в регіоні має бути побудовано 8 діагностичних відділень. Приймально-діагностичне відділення ЛІЛ «Кременчуцька» стане другим медичним центром на Полтавщині такого високого рівня.   На реалізацію будівельної частини проєкту капітального ремонту приймально-діагностичного відділення ЛІЛ «Кременчуцька» були спрямовані кошти державної субвенції в сумі більше 7 млн. грн.  та міського бюджету. Олег Синєгубов підкреслив, що наразі будівельні роботи на об’єкті ведуться активними темпами. Першочерговим завданням, яке стоїть перед обласною та міською владами, якнайшвидше завершити будівельну частину проєкту. А вже потім треба буде отримати дозвіл на встановлення сучасного дороговартісного медичного обладнання та апаратури в новому приймальному відділенні. Оснащуватися технічно відділення теж буде  за рахунок коштів державного бюджету.

Міський голова Віталій Малецький зазначив, що з появою приймально-діагностичного відділення у кременчужан та жителів Кременчуцької ОТГ з’явиться можливість отримувати високоякісні медичні послуги, не виїжджаючи далеко за межі місця проживання. Умови, які будуть створені в цьому сучасному медичному центрі, відповідатимуть європейським стандартам діагностики та надання невідкладної допомоги пацієнтам. Керівник міста наголосив, що відповідно до проєктної документації оновлене приймальне відділення буде розбите на зони. В кожній зоні медперсонал за станом здоров’я пацієнтів визначатиме маршрути направлення хворих. У приймально-діагностичному відділенні буде розміщено ендоскопічний кабінет, кабінет ультразвукової діагностики, рентген кабінет, державний комп’ютерний томограф, протишокові палати з апаратами ШВЛ тощо. Взагалі, в майбутньому в лікарні «Кременчуцька» планується створити всі умови задля проведення широкого спектру операційних втручань, які є в області хірургії.