23 серпня у Кременчуці відбувся мітинг, присвячений відзначенню Дня Державного Прапора України. Третій рік поспіль із нагоди великого національного свята підняття Державного Прапору України проходить на території Кременчуцької реактивної артилерійської бригади, офіцери, сержанти та рядові якої від самого початку агресії на сході нашої країни з честю виконують свій обов’язок перед Україною та її народом.

Участь у заході взяли міський голова Віталій Малецький, представники влади та депутатського корпусу, трудових колективів, військових підрозділів, які дислокуються у Кременчуці, учасники АТО та ООС.

Віталій Малецький привітав кременчужан з Днем Державного Прапору України. Він зазначив, що український прапор є уособленням нашої національної єдності, честі та гідності.

Керівник міста підкреслив, що сьогодні кременчужани мають велику честь підняти Державний Прапор України на території військової частини, службовці якої героїчно виборюють для нас, українців, соборність і незалежність. Упродовж п’яти років завдяки їх героїзму та великому патріотизму на сході України агресору дається гідна відсіч, а на решті території української держави збережено мир.

Особовий склад артилерійської реактивної бригади та службовці Кременчуцького батальйону Національної Гвардії України пройшли перед учасниками святкового заходу урочистим маршем, а артилеристи виступили з показовими номерами.