Київський півзахисник Денис Островський підписав з ФК «Кремінь» договір оренди. Футболіст гратиме за кременчуцьку команду до 30 листопада 2020 року. Минулого сезону спортсмен грав за першу команду “Оболоні-Бровар” Островський провів три матчі в Чемпіонаті України і два в Кубку.

Розкажи про футбол, як взагалі потратив до цього виду спорту?

 • Футболом займаюсь з 6 років. Свій футбольний шлях я розпочав у ФК «Зміна Оболонь».. Оболонь для мене особливий клуб, люблю і ціную цю команду . До 14 років грав у Зміні Оболонь а вже після переїхав до Дніпра і виступав там у Дніпропетровському училищі ( ДВУФК ).Там я отримав гарний ігровий досвіт. А по закінченню, повернувся до Києва та продовжив грати за «Оболонь-Бровар». Тоді грала 2-га команда на області. Згодом я підписав контракт з першою командою «Оболоні-Бровар». Це був мій перший професійний контракт, за цю команду я відіграв 2,5 роки.

Півзахисник виступає за ФК «Кремінь» під №21. Як ти потратив до Кременчука?

 • У «Оболоні» я отримував дуже мало ігрової практики. Хочеться грати, а не спостерігати за грою. Тому я вирішив поспілкуватися з близькими мені людьми та тренерським складом, і прийняв рішення спробувати себе у новому клубі. Прийшов до Кременя з метою отримувати досвід, і отримувати більше ігрової практики. Наразі я знаходжусь у клубі на правах оренди.

Як тобі атмосфера у новій команді? Що можеш сказати про тренерський склад?

 • Я усім задоволений, подобається колектив та тренерський склад. Наразі ми награємо ігрові зв’язки, адже граємо разом ми нещодавно. Тренерський штаб ставить нам конкретні цілі, які ми виконуємо. У нас атмосфера злагодженості та розуміння. З такими тренуваннями та зростаєш, отримуєш досвіт та розвиваєш себе, як спортсмена. Звичайно, щось не виходить з першого разу, проте це мотивує тебе працювати над собою.

Маєш якесь кумедне прізвисько у команді?

 • Так, маю кілька: «Острова» , «Ден» , «Острий»

Як ти вважаєш, капітан «Кременя» Андрій Олійник справедливо займає свою позицію?

 • Я вважаю, що так. Він є одним з небагатьох гравців, які грають з самого початку. Андрій гарний футболіст, видно, що він дуже сильно любить команду і хвилюється за її майбутнє. Він є справжнім лідером, свою капітанську посаду Андрій повністю виправдовує

Чи складно постійно переїжджати с міста у місто? Як до цього відноситься твоя родина та кохана дівчина?

 • Якщо, казати про родину то вони вже звикли. Відносяться з розумінням, адже я сам обрав цей шлях. Що стосується дівчини, то зараз дуже розвинені соціальні мережі та транспортні зв’язки. Завжди можна приїхати.

Як спортсмен ти забобонна людина ?

 • Я знаю, що вони є. Проте , що стосується мене я в них не вірю

Твоя улюблена футбольна команда? І чому?

 • Баварія. Моя улюблена ФК «Баварія» я спостерігаю за нею вже тривалий час. Якщо, зараз подивитися на Німеччину то країна дуже розвинута. Тож було б дивним, якщо б у такій країні не розвивався спорт. Якщо дивитися останні ігри футбольних клубів Німеччини то вони демонструють справжній футбол. Футболісти прагнуть перемагати.

Чи маєш футбольного кумира?

 • Раніше подобався «Роналдінйо», зараз подобаються такі гравці , як Мессі, Бернардо Сілва, Де Брюйне, Ґнабрі.

Якщо тобі б запропонували змінити громадянство та грати за іншу країну , ти б погодився ?

 • Ні, я б не погодився. Хочеться грати та виступати у збірній своєї країни. Кожен футболіст прагне гідно представити свою країну.

На твою думку, який найсильніший професійний  футбольний клуб в Україні?

 • На даний момент це Шахтар, безсумнівно..

Чим захоплюєшся окрім футболу?

 • Часто від часу спостерігаю за боксом. Вболіваю за українських боксерів. Знаю, що у Кременчуці є сильна хокейна команда, хотілось би подивитися на гру чемпіонів.

Які фільми можеш порекомендувати для перегляду?

 • Фільми подобаються різні від комедій то жахів.
  Останні які переглядав це « Исчезнувшая» , «Невидимый гость» , «Простая услуга»

Улюблене місце у Києві? І чому?

 • Подобається район Оболоні.

Що у Кременчуці подобається найбільше?

 • Дуже подобається центральна вулиця міста. Гарна набережна, вона чимось схожа на Оболонську набережну. Місто мені симпатизує