“Давайте порішаємо” — саме так намагався уникнути відповідальності водій з ознаками сп’яніння. Як повідомляє прес-служба патрульної поліції Кременчука, подія трапилась сьогодні, близько опівночі.

Патрульні зупинили автомобіль BMW 520 на вулиці Шевченка, оскільки транспортний засіб рухався з технічною несправністю. Під час спілкування з керманичем, інспектори помітили у нього ознаки алкогольного сп’яніння. Алкотестер Драгер показав результат — 2,01 ‰, що майже у 10 разів перевищує допустиму норму. Після чого водій почав пропонувати патрульним хабаря.

Неодноразові попередження про кримінальну відповідальність за такі пропозиції громадянина не зупиняли й він продовжував пропонувати поліцейським грошові кошти.

Уникнути відповідальності не вдалось — патрульні викликали на місце слідчо-оперативну групу для фіксування спроби та склали на водія адміністративні матеріали: за ч. 1 ст. 130 (Керування транспортним засобом у стані сп’яніння) та за ч. 1 ст. 121 (Керування транспортним засобом, що має технічну несправність) КУпАП.