“Чорна п’ятниця” прийшла до нас із США. Це перша п’ятниця після Дня подяки у США. З неї починається традиційний різдвяний сезон розпродажів. Оскільки День подяки припадає на четвертий четвер листопада, «Чорна п’ятниця» випадає в проміжок часу з 23 по 29 листопада. У 2019 році це 29 листопада.

Куди піти на розпродаж у Кременчуці

Юрій Козін, директор торговельно-розважального центру «Галактика», зазначає:

Торговельному центру «Галактика» вже вісім років. І ми уважно слідкуємо за всіма світовими трендами. І також долучаємося до «Чорної п’ятниці», яка прийшла до нас із США. Всі наші орендатори використовують цей день, щоб продати якомога більше товарів і зробити знижки для клієнтів. В цей день у нас будуть працювати аніматори, відкриватимуться нові магазини, буде фуршетна зона. Тому ми всіх до нас запрошуємо. Такого в місті ще не було. В усіх магазинах ТЦ «Галактика» будуть запропоновані знижки до 70%. А деякі знижки діють у нас вже з минулого понеділка.

Оксана Ковтун, керівник бутіку «Віктор Черкаський», який розташований у ТЦ «Галактика», підтверджує, що знижки будуть дуже привабливими

Обіцяють товари зі знижками й інші продавці, які працюють у торговельному центрі «Галактика» – вони діятимуть не лише в п‘ятницю, але й у вихідні.

Поради для тих, хто проведе «чорну п‘ятницю» в Інтернеті

Тим, хто збирається провести «Чорну п’ятницю» в онлайн-магазинах, варто заздалегідь ознайомитися з умовами оплати та доставки, якщо потрібна реєстрація – створити акаунт.
Перевагою покупок в мережі є не тільки відсутність черг, але також і можливість заздалегідь відкласти речі в «кошик». А коли стартує розпродаж – просто натиснути на кнопку «купити».

Перед настанням розпродажів ознайомтеся з розмірами речей у брендів, вони можуть трохи відрізнятися від стандартних. А також подумайте про потрібні для вас кольори. Для швидкого моніторингу знижок в Інтернеті перед «Чорною п’ятницею» скористайтеся сайтами-агрегаторами. На них представлені добірки українських і закордонних магазинів зі знижками для різних категорій товарів.