15 травня ФК «Кремінь» на виїзді зустрівся з МФК «Миколаїв» у рамках 26
туру першої ліги України з футболу.  Матч розпочався з небезпечних атак господарів поля біля воріт «Кременя». Під завісу першого тайму на 38 хвилині захисник МФК «Миколаїв» змінив рахунок матчу на користь своєї команди 1:0.

Після перерви кременчуцька команда намагалась відіграти, проте на 53 хвилині у ворота Данковича було призначено пенальті. Яке вдало реалізував Богдан Курнішенко 2:0.

Таким чином ФК «Кремінь» посідає 15 сходинку у турнірній таблиці Першої
ліни України з футболу. Маючи у своєму активі 20 очок. У наступному турі
кременчужани зійдуться з ФК «Агробізнес». Наразі команда супротивника
посідає 4 сходинку. Матч відбудеться на стадіоні «Кремінь-арена» 21 травня о 17:00

«Миколаїв» – «Кремінь» – 2:0

Голи: Одарюк, 38, Кушніренко 54 (п)

«Миколаїв»: Бубенцов, Парцванія, Порох, Кулинич, Ульянов, Охранчук (Росляков, 70), Кушніренко (Нечипоренко, 79), Одарюк, Куксенко (Войцеховський, 64), Кравченко (Сула, 87), Яворський (Паламар, 76). Запасні: Закорський, Прядун, Мельничук, Попов. Головний тренер: Ілля Близнюк

«Кремінь»: Данкович, Мілєсін (Пуди, 59), Курелєх, Головко (Молько, 72), Мягков, Демченко, Івахно (Антоніо, 46), Дудка (Мурашов, 51), Бичков, Білоус, Галата. Запасні: Олійник, Кучеренко, Кривенко. В.о. головного тренера: Сергій Свистун