15 січня домашня арена кременчуцьких хокеїстів зібрала повні трибуни вболівальників, які прийшли подивитися на гру улюбленого «Кременчука» з херсонськими «Щуками»

Вболівальники ХК «Дніпро» пройшли довгий шлях аби підтримати свою улюблену команду.

Команди грали в атакуючий хокей, але при цьому реалізація моментів залишала бажати кращого, після нульового першого періоду другий почався з гола Василенкова на 14-й секунді. Господарі поля відповіли сольним проходом Орлова, який кинув в дальню «дев’ятку», зблизившись з воротарем.

Вболікальники дивилися гру не відводячи погляду від арени. Хвилювались більше ніж самі спортсмени

Рахунок 2: 2 протримався до кінця періоду, і гра перейшла в овертайм. Під час п’ятихвилинки у команді суперника було вилучення, чим і скористались господарі поля і завершили гру з рахунком 3:2 на користь ХК «КРЕМЕНЧУК»