На Полтавщині внаслідок ДТП з вантажівками загинула людина

Увечері 9 травня на автодорозі Полтава–Олександрія, неподалік села Вісичі Новосанжарської громади, сталася смертельна дорожньо-транспортна пригода за участю двох вантажівок.
Про це повідомлено в прес-центрі поліції Полтавської обл.
За попередньою інформацією слідства, автомобіль DAF, під керуванням водія 1971 року народження, зіткнувся із вантажівкою DAF, який був припаркований праворуч у попутному напрямку.
Унаслідок зіткнення пасажир (1972 року народження) вантажівки, яка рухалася, загинув на місці події. Водій цієї ж вантажівки отримав тілесні ушкодження. Йому надана допомога на місці. Обійшлося без госпіталізації.
За даним фактом слідчим підрозділом поліції області відомості внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за кваліфікуючими ознаками ч. 2 ст. 286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особою, яка керує транспортним засобом, що спричинило смерть потерпілого) Кримінального кодексу України.