Новий міст – довгоочікуване будівництво для кременчужан та є альтернативою Крюківському мосту, який вже декілька років знаходиться у аварійному стані.

Вже 8 лютого о 12:00, в Укравтодорі відбудеться підписання договору із компанією-переможцем тендеру на будівництво Кременчуцького мосту. Як вже зазначалося, переможцем тендеру став турецький підрядник DOĞUŞ İNŞAAT VE TİCARET A.Ş.. Він реалізовуватиме проєкт за системою design-build. Тобто компанія сама  проєктуватиме конструкцію та будуватиме її, – зазначає Укравтодор на свої сторінці.

Крюківський міст звели ще у 1872 році, він вже давно не відповідає потребам головного промислового вузла Полтавської області. 

Подальше руйнування Крюківського мосту загрожує транспортним колапсом не тільки Кременчуку, а й всій Центральній Україні, адже через нього проходять дві дороги державного значення:

  • М-22 Полтава – Олександрія;
  • Н-08 Бориспіль – Дніпро – Запоріжжя та залізнична гілка.

За планом будівництва нового мосту, загальна довжина його ансамблю становитиме понад 3 км. Міст буде вантовим і матиме 4 смуги руху, по дві в кожному напрямку. 

Коли стартуватиме будівництво Кременчуцького мосту та через скільки часу ним зможе поїхати транспорт буде відомо вже 8 лютого.