7 лютого на льодовій арені “Айсберг” ХК “Кременчук” зустрівся з ХК “Крижані Вовки”. Матч відбувся в рамках 32-го туру чемпіонату Української хокейної ліги Паріматч, у якому “містяни” перемогли гостів.

Рахунок матчу відкрив гравець ХК “Кременчук” Тимофій Савицький на 8-й хвилині, це стало другою його шайбою у сезоні. Та у середині дркгого періоду “гостям” вдалось зрівняти рахунок, за допомогою фірмового кидка Сергія Дорофеєва. Але наприкінці другого періоду ХК “Кременчук” закинув щек дві шайби.

Незадовго до закінчення основного часу Олександр Панков все таки скоротив відставання «Крижаних Вовків» до мінімуму, але Олександру Пуксу вдалось відправити шайбу у порожні ворота. Матч завершився з рахунком 4:2 на користь ХК “Кременчук”. Наразі “містяни” мають 50 очків та посідють друге місце у турнірній таблиці.

Наступний матч “Кременчук” зіграє вдома з ХК “Білий Барс” 10 лютого о 18:00.