У 2021 році має розпочатися ремонт об’їзної дороги, що веде до Кременчуцького нафтопереробного заводу. Про це під час робочого візиту до Кременчука повідомив губернатор Полтавщини Олег Синєгубов, – пише прес-служба мерії.

На реалізацію проєкту планується витратити понад 60 млн. гривень. Оскільки цим шляхопроводом переважно рухається великотоннажний вантажний транспорт, то планується, що його нове покриття буде бетонним.

Нагадаємо, у попередні роки Кременчук відремонтував 2 під’їздні шляхи  до підприємств Північного промислового вузла. Вцілому, складність ремонту транспортних сполучень до нафтопереробного заводу  полягає в тому, що вони мають двох балансоутримувачів: місто та район. Після того, як Кременчук провів ремонт на відрізку автошляху, розташованого в межах міста, частина  дороги, що має обслуговуватися Кременчуцьким районом, залишилася в  неналежному технічному стані.  Тож питання про необхідність проведення ремонтних робіт на районній ділянці автошляху  була піднята на обласному рівні.