5 грудня у всьому світі відзначають День волонтера. Тож в цей день у Міському палаці культури вітали кременчужан, які присвятили своє життя благодійності та волонтерству.

Перший заступник міського голови Володимир Пелипенко та секретар міської ради Юрій Гриценко подякували всім волонтерам Кременчука за невтомну працю, самовідданість і благородство душі, за вагому допомогу нашими військовим, які захищали і захищають свободу та незалежність України під час АТО та ООС. Адже завдяки їх діяльності українські воїни отримують необхідну їм амуніцію, відремонтовану техніку, медикаменти, товари першої необхідності. Саме завдяки волонтерам врятовано сотні життів, надано допомогу багатьом пораненим бійцям, які беруть участь у антитерористичній операції. Вони побажали кременчуцьким волонтерам миру, міцного здоров’я, здійснення задумів та сподівань та вручили їм нагороди.

Щирі слова вітань звучали цього дня на адресу людей з великими серцями і від представників різних підприємств, установ та організацій міста, колег волонтерів та просто небайдужих містян.