У Києві відбувся матч 19 туру чемпіонату Української хокейної ліги, в якому зустрічалися лідери сезону – «Сокіл» приймав «Кременчук».

Перший період пройшов з невеликою кількість гольових моментів, найкращий з яких не реалізував Олексій Ворона, попавши шайбою у поперечину.

У другому ігровому відрізку кременчужани почали видалятися до штрафного боксу, що перетворилося у закинуту шайбу – на 29-й хвилині Олександр Павленко реалізував чисельну перевагу киян. За чотири хвилини першим голом у сезоні відзначився молодий форвард «Сокола» Денис Гончаренко.

На старті третього періоду «Кременчук» двічі відзначився у воротах Артура Оганджаняна, по голу на свій рахунок записали Тимур Гриценко (у більшості) та Давид Григорян. На 51-й хвилині Антон Кошелєв вивів «містян» уперед, а фінальний рахунок встановив Олександр Коробов, який закинув другу шайбу гостей у більшості. 4:2!!!

Після 19 ігор підопічні Олександра Савицького набрали 27 очок та наздогнали у турнірній таблиці «Донбас».

Наступну гру «Кременчук» зіграє 24 листопада о 18:45 у Білій Церкві проти «барсів».