20 жовтня у Кременчуці привітали з перемогами надію українського дзюдо Каро Марандяна, які  молодий дзюдоїст здобув  у  двох всесвітніх турнірах серії Grand Prix з дзюдо серед чоловіків та жінок. Участь у заході взяли міський голова Віталій Малецький разом із своїм заступником Русланом Проценком, Почесний громадянин Кременчука та Почесний Президент СК «Легіон – Спорт», особистий тренер Каро Марандяна заслужений працівник фізичної культури і спорту України Василь Волошин.

Варто відзначити, що 24 – 26 вересня в місті Загреб (Хорватія) відбувся всесвітній турнір серії Grand Prix з дзюдо серед чоловіків та жінок.  У цих змаганнях у складі збірної команди України брав участь кременчужанин, вихованець клубу спортивних єдиноборств «Легіон-Спорт» Марандян Каро. За підсумками участі у змаганнях кременчуцький дзюдоїст виборов ІІІ місце у ваговій категорії 66 кг. 12-14 жовтня в місті Запоріжжя відбувся всесвітній турнір серії Grand Prix з дзюдо серед чоловіків та жінок.  За підсумками участі у цих змаганнях Марандян Каро завоював І місце у ваговій категорії 66 кг.

За словами тренера Василя Волошина, Каро Марандян став чемпіоном України вперше. Цей високий результат відкриває  перед дзюдоїстом  шлях до участі у складі української збірної в  Чемпіонатах Європи та світу, а також Олімпійському циклі.

Міський голова Віталій Малецький  висловив слова вдячності всім, хто здійснює підготовку вихованців СК «Легіон-Спорт» та постійно працює над  формуванням спортивної культури у підростаючого покоління Кременчука вцілому. Особливі слова подяки керівник міста адресував Володимиру Матицину, який протягом кількох десятиліть опікується талановитими молодими спортсменами, надає їм можливість виходити на рівень високих спортивних досягнень. Віталій Малецький висловив тверде переконання, що Каро Марандян зайде ще не на один спортивний п’єдестал і стане справжнім «символом» школи кременчуцького дзюдо.  Він зазначив, що міська влада, добре розуміючи  свою відповідальність перед спортсменами, і надалі працюватиме над розвитком і удосконаленням умов для тренувань різними видами спорту.

Почесний президент СК «Легіон – Спорт» Володимир Матицин наголосив, що дуже пишається вихованцями клубу спортивних єдиноборств. Перемоги Каро Марандяна – це результат роботи цілої команди «Легіон-Спорт», яка за всю історію свого існування клубу виростила чимало відомих спортсменів, чиї імена стали  добре відомими  в світі українського спорту. Володимир Матицин зазначив, що спортивний клуб націлений на те,  щоб якомога більше кременчуцьких дітей були охоплені спортом. Щорічно він набирає близько 400 нових вихованців.

Цього дня Каро Марандяну за високу результативність у спорті високих досягнень була вручена Подяка міського голови.