Кременчук щороку бере активну участь у Всеукраїнській благодійній акції «Серце до серця», під час якої збирають кошти на придбання необхідного медичного обладнання для лікувальних закладів міста. Волонтери і благодійники нашого міста під прикладають чимало зусиль час акції, аби збирати найбільшу, навіть серед областей України, суму.  Під час проведення попередніх благодійних марафонів кременчужанами з небайдужими серцями задля порятунку дитячих життів було зібрано понад 1,5 млн. гривень.

Цього року жителі міста перевершили всі свої попередні результати і зібрали на придбання  сучасного медичного обладнання європейського рівня для неонатального відділення кременчуцького пологового будинку більше мільйона гривень. У 2021 році у рамках XVІ Всеукраїнської благодійної акції «Серце до серця» в Україні було зібрано 3 млн. 223 тис.536,86 грн., з яких 1 млн.116 тис. 379,69 грн. зібрали кременчужани.

Нагадаємо, традиційними організаторами благодійної акції «Серце до серця» є Молодіжний Парламент Кременчука та Кременчуцький міський комітет молодіжних організацій, ВБФ «Серце до серця»  за  підтримки міської влади.