26 вересня на льодовій арені «айсберг» зустрілись двоє завзятих конкурентів – ХК «Кременчук» та ХК «Донбас». Матч відбувся в рамках 4-го туру Української хокейної ліги.

Перший період розпочався активно для кременчуцької команди. Хокеїсти створювали чимало моментів, але їх не вдавалося реалізувати. Та все ж таки на 16 хвилині кременчужани вдалось відкрили рахунок. Андрій Денискін з передачі від Олександра Яковлєва закинув шайбу у ворота «Донбасу».

У другій двадцятихвилинці ХК «Донбас» став набирати оберти у грі. На третій хвилині гості зрівняли рахунок – Олександр Пересунько закинув шайбу у ворота супротивника. А за хвилину донеччани вийшли вперед. Другу шайбу за свою команду закинув Микита Буценко, граючи у більшості. До перерви «Кременчук» зміг наздогнати донеччан голом Павла Скуматова. На перерву команди пішли на рівних 2:2.

На 36 хвилині матчу нападник «Кременчука» Андрій Денискін був покараний за прояв расової дискримінації щодо гравця «Донбасу» Джейлена Смерека. Кременчужанин отримав дисциплінарний штраф та був видалений до кінця гри.

В останній період гри кожна команда хотіла вийти вперед. І Кременчужанам це вдалось. На 8 хвилині Олександр Коробов обіграв Макарова та вивів свою команду вперед. Матч завершився з рахунком 3:2.