Нагадаємо, віднедавна Потоки стали частиною Кременчука, а Потоківська сільрада стала старостинським округом. Мер міста Малецький заявляв, що серед перших буде вирішено проблему транспортного забезпечення між Кременчуком та селами Потоківського старостинського округу.

Тож сьогодні виконавчим комітетом було прийняте рішення, відповідно до якого тролейбуса до Потоків присвоєно № 7 «Річковий вокзал – вул. Калинова» (центр с.Потоки).

Цього тижня тролейбус на автономному ходу проїхав  за цим маршрутом у тестовому режимі. До зупинки «Пивзавод» він рухався із використанням контактної мережі, а далі – на автономному ходу.

Малецький зазначив, що наразі зі Службою автомобільних доріг у Полтавській області відпрацьовується питання встановлення світлофорного об’єкту на виїзді на дорогу М-22, щоб можна було регулювати рух автобусів, тролейбуса та приватного автотранспорту при виїзді з населеного пункту. Тривають також роботи із встановлення дорожніх знаків, які попереджатимуть водіїв про виїзд громадського транспорту.

Коли запрацює новий маршрут, жителі Потоків зможуть користуватися зручним, комфортним транспортом, вартість проїзду в якому, як і у Кременчуці, складатиме 5 грн., що дешевше, ніж у приватних перевізників. Крім того, у тролейбусі працює WI-FI, тож сплачувати за проїзд пасажири зможуть онлайн.