18 вересня, вперше в історії Кременчука, на льодовій арені «Айсберг» відбувся міжнародний турнір ММА Fighting night Storm.

24 найсильніших та безстрашних бійця з України та Європи зійшлися на боксерському рингу, аби змагатися за першість у своїй ваговій категорії.  Суботнього вечора у двобоях зустрілися чемпіони та призери Міжнародних та Всесвітніх змагань з фрі-файту, рукопашного бою, кікбоксингу, джиу-джитсу та інших бойових мистецтв.

Швидкі удари руками та ногами, захвати, больові, удушаючі прийоми та перемоги технічними нокаутами – фінал кожного поєдинку непередбачуваний. Боєць може виграти на перших хвилинах бою, а може програти на останніх секундах третього раунду.

В октагоні зійшлися у протистоянні потужні бійці з Кременчука: Максим Сергєєв, Олександр, Писанко, Кирило Горобець, Дмитро Гриценко та Роберт Воробйов. А також саме у Кременчуці відбулася презентація нової бійцівської ліги.

Адреналін, хвилювання та радість перемоги ще довго будуть в пам’яті учасників турніру та гостей, адже це одне з найяскравіших бійцівських подій року.