У Кременчуці відбувся перший епат дев’ятнадцятої Міжнародної науково-практичної конфереції «Ідеї академіка В.І. Вернадскього та проблеми сталого розвитку освіти і науки», що присвячена 100-річюю Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського. Важливість проведення конференції зумовлена нагальністю потреби з підготовки висококласних спеціалістів з різних галузей на базі КрНУ.

Конференція – міжнародна, тому на обговорення було запрошено представників освіти з різних країн та міст України в тому числі. Міська влада Кременчука бере активну участь у розвитку освіти Кременчука.

До онлайн-конференції долучився міський голова Віталій Малецький, який привітав учасників зборів з початком плідної робочої співпраці в рамках заходу.

Заступниця міського голови Ольга Усанова, що стала одним з почесних членів конференції, відзначила успішніть нашого університету на Всеукраїнському рівні.

Ольга Усанова також наголосила на важливості проведення конференції в майбутньому та підтримки молодого покоління, що навчається у Кременчуцькому національному університеті.

Міжнародна науково-практична конфереція унікальна можливість для обміну знань між закладами освіти на інтернаціональному рівні. Більше того це перспектива розвитку вже закладеного успіху, що почався ще 100 років тому, коли у Кременчуці було заснувано перший заклад вищої освіти.

Більше у сюжеті “Кременчуцьких новин”: