Вихідними в рамках 7-го туру Першої ліги футбольний клуб «Кремінь» на домашній арені зустрічав донецький «Олімпік». Від початку у першому таймі гра складалась не дуже радісно для кременчужан. Гості здебільшого володіли м’ячем та створювали гольові моменти. І хоч у гравців Кременя також були шанси відкрити рахунок, перший тайм завершився з рахунком 0:0.

Долю зустрічі вирішив другий тайм, у якому гравцям ФК «Кремінь» вдалося вийти вперед. У середині другого тайму рахунок відкрив Віталій Бойко. Він отримав пас від Сулеймана Сейтхалілова та наважився на дальній удар з лівої ноги та не прогадав. Голкіпер Олімпіка був безсилим. Варто відзначити, що Віталій Бойко другий тур поспіль забиває м’яч у ворота супротивників.

Після семи турів «Кремінь» набрав дев’ять очок та піднявся на сьому сходинку у турнірній таблиці Першої ліги. У наступному турі Першої ліги «Кремінь» зіграє вдома з «Агробізнесом». Матч відбудеться 10 вересня.