Сьогодні у Кременчуцькому національному університеті ім. Михайла Остроградського відбулася посвята в студенти.

Міський голова Віталій Малецький привітав студентів Кременчуцького національного університету ім. М. Остроградського з початком нового 2021-2022 навчального року.  На урочистостях зібралася велика студентська родина разом із ректором  вищого навчального закладу Михайлом Загірняком, представниками науково-викладацького складу ВУЗу, численними гостями. Найбільш хвилюючим моментом заходу стала посвята в студенти першокурсників.

Звертаючись до студентської громади, керівник міста зазначив, що кременчужани пишаються тим, що в місті є такий престижний заклад вищої освіти. Цього року Кременчук відзначатиме 100-річчя від дня заснування в ньому вищої освіти. Ця важлива поважна ювілейна дата напряму пов’язана із  Кременчуцьким університетом, який наразі є освітнім центром Полтавщини та всієї центральної України. Віталій Малецький підкреслив, що десятки років випускники університету здійснюють вагомий  вплив на інтелектуальний, кадровий, науково-технічний, економічний розвиток країни, Полтавського регіону. Це є підтвердженням високого рівня  освіти, яку в ВУЗі  отримують студенти.

Керівник міста побажав багатотисячному колективу КНУ подальших наукових досягнень і перемог, а першокурсникам зокрема, –  примножити досягнення університету та згодом  стати висококласними спеціалістами, знання яких відповідатимуть вимогам часу та стануть корисними Кременчуку та Україні.