1 вересня, у День знань, символічний Перший дзвоник пролунав для курсантів і студентів  Кременчуцького льотного коледжу,  який кілька років поспіль готує фахівців для авіації підрозділів Міністерства внутрішніх справ України.

Участь в урочистих заходах присвячених цій події,  взяли міський голова Віталій Малецький, народний депутат України, випускник Кременчуцького цього навчального закладу Максим Березін, командир в/ч 2269 Національної Гвардії України полковник Руслан Розенберг, командир в/ч 3059 підполковник Олег Довголюк, проректор Харківського національного університету внутрішній справ, доктор історичних наук Володимир Шульга, перший проректор Харківського національного університету внутрішній справ, полковник поліції Дмитро Швець.

Із новим етапом в житті більше ніж 200 першокурсників Кременчуцького льотного коледжу привітав міський голова Віталій Малецький. Керівник міста підкреслив, що льотний коледж є знаковою візитівкою нашого міста та його великою гордістю. Цей учбовий заклад може насправді пишатися своїми здобутками, історією та традиціями, бо в  галузі підготовки льотних кадрів йому немає рівних. Льотний коледж знають більше ніж у 70 країнах світу,  громадяни яких мали можливість  опановувати в ньому льотні професії та  проходити курси підвищення кваліфікації.

Віталій Малецький підкреслив, що в льотному коледжі завжди працювали та працюють над удосконаленням навчальної та матеріально-технічної баз. Наразі за підтримки Президента України в закладі реалізується унікальний проєкт щодо створення тренажерного комплексу для підготовки пілотів. Цей комплекс відкриє ще  більше можливостей на шляху опанування пілотної справи підкорювачам неба. Він побажав колективу коледжу подальших успіхів,  нових наукових досягнень і великих перспектив в освоєнні  небесного простору нашої держави.

Народний депутат України Максим Березін привітав колектив курсантів, студентів і викладачів Кременчуцького льотного коледжу з початком нового навчального року. Він підкреслив, що 20 років тому теж став курсантом цього закладу, відомого далеко за межами нашої країни. І  сьогодні  Кременчуцький льотний коледж – є взірцем учбових закладів, де проходять підготовку пілоти та інші спеціалісти вертолітної техніки.   Максим Березін висловив впевненість у тому, що Кременчуцький льотний коледж впорається із усіма завданнями, поставленими  перед ним Міністерством внутрішніх справ, урядом і державою.

Всього навчається у коледжі 807 осіб:

Денна форма 689 осіб

Заочна форма 118 осіб

Всього зараховано у 2021 році курсантів та студентів на бюджетну і контрактну форми навчання – 212:

Зараховано на навчання вступників за денною формою навчання у 2021 році:

  • на основі базової загальної середньої освіти (9 класів) всього 153 особи (94 особи на бюджет, 59 на контракт):

–   на основі повної загальної середньої освіти (11 класів) 58 осіб (53 особи     на бюджет, 5 на контракт):

Зараховано на основі повної загальної середньої освіти (11 класів), диплому кваліфікованого робітника, молодшого спеціаліста, бакалавра, магістра на навчання за заочною формою навчання – 46 осіб на контракт.