У Кременчуці продовжуються активні роботи з енергомодернізації громадських будівель. У рамках якого у школах, садочках та медичних закладах встановлюються металопластикові вікна і двері, утепляються фасади та покрівлі, модернізуються системи вентиляції і опалення. Минулого тижня роботи почалися у 3-му садочку.

Загалом в садочку замінять 32 вікна, 15 з них вже встановлено. Найбільше тішаться працівники закладу, батьки і вихованці, що в садочку утеплюють веранди, до цього вони були відкритими, і в осіньо-зимовий період, тут було холодно і волого. Тепер же це будуть додаткові теплі і комфортні приміщення.

Розпочались сьогодні підготовчі роботи до утеплення фасадів у міському перинатальному центрі. Тут утеплять обидва корпуси. Паралельно ж проводять заміну старих вікон на нові енергозберігаючі.

Проєкт енергомодернізації соціальних закладів Кременчука фінансується за кошти європейських партнерів, зокрема 1.5 мільйони євро гранту. Ініціювали роботи з утеплення народний депутат Юрій Шаповалов та міський голова Віталій Малецький. Загалом проєкт з утеплення охопить 67 закладів міста.