Сьогодні, 21 липня, Департаментом у справах сімей та дітей Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області розпочато прийом заявок на участь у загальноміському конкурсі «Вишиваний Кременчук».

Термін реалізації конкурсу: 21 липня – 24 серпня 2021 року.

На конкурс «Вишиваний Кременчук» подаються національні головні убори, вишиті сорочки, сукні, рушники та вишивки національного спрямування тощо.

Вироби, що були визначені переможцями у номінаціях загальноміського конкурсу вишиванок «Вишиваний Кременчук» минулих років, не можуть брати участь у конкурсі.

Для участі в конкурсі до заявки додаються: 

– фото виробу;

– паспорт виробу (опис історії виробу, матеріал виробу, техніка виконання).

Програмою конкурсу передбачено:

– демонстрація виробу;

– представлення історії виробу (до 2-х хвилин);

– фотосесія;

– нагородження учасників конкурсу.

Фотозображення робіт, поданих на конкурс, з метою організації інтернет-голосування, розміщуються на сторінці «Кременчуцькі новини» в соціальній мережі Фейсбук за адресою facebook.com/kremenchugnovosti.

Етапи реалізації:

– 21 липня 2021 року – старт конкурсу. Розповсюдження інформації про конкурс серед мешканців Кременчуцької міської територіальної громади;

– з 21 липня 2021 року до 13 серпня 2021 року – прийом оргкомітетом заявок на участь у конкурсі;

– з 17 серпня 2021 року до 20 серпня 2021 року до 16.00 години – голосування на сторінці «Кременчуцькі новини» в соціальній мережі Фейсбук за адресою facebook.com/kremenchugnovosti;

– 20 серпня 2021 року – демонстрація виробів учасниками конкурсу, визначення переможців членами журі в кожній з категорій;

– 24 серпня 2021 року – нагородження переможців.

Критерії конкурсних оцінок:

– відповідність народним традиціям;

– оригінальність;

– майстерність;

– складність техніки виконання;

– органічне поєднання національних художніх традицій та сучасних тенденцій.

Журі визначає переможця конкурсу в кожній із дев’яти номінацій:

– «Краща доросла вишиванка (сукня)»;

– «Краща дитяча вишиванка (сукня)»;

– «Краща родина у вишиванках»;

– «Кращий вишитий рушник»;

– «Краща оригінальна вишивка національного спрямування (картина, скатертина, серветка, тощо)»;

– «Краща автентична (старовинна) вишиванка»;

– «Краща вишиванка з бісеру»;

– «Кращий національний головний убір».

За результатами інтернет-голосування визначається переможець у номінації «Глядацьких симпатій».

Переможці нагороджуються грамотами та цінними подарунками. Усі учасники отримують дипломи за участь у конкурсі. Конкурсанти можуть бути відмічені спеціальними призами від членів журі, організаторів, партнерів та спонсорів.

Прийом заявок на участь у конкурсі здійснюється з 21 липня 2021 року до 13 серпня 2021 року Департаментом у справах сімей та дітей Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області за адресою: 39600, м. Кременчук, пл. Перемоги, 2, к. 114 щодня з 08.00 до 16.00, крім вихідних та святкових днів. Телефони для довідок: 73-12-83, 3-61-67, 098-839-11-61. Заявку можна заповнити в електронному вигляді та надіслати на електронну пошту 26217671@mail.gov.ua. Заявку в електронному вигляді можна знайти на офіційному сайті Кременчуцької міської ради http://kremen.gov.ua в розділі Департамент у справах сімей та дітей (конкурси).

Заявка